Vážení pacienti.

        Provoz naší praxe je v současné době limitován nedostatkem ochranných prostředků. Ordinace funguje v nouzovém režimu denně 7:30 – 13:00.

Čekárna je uzamčená, dovnitř je možno vstoupit pouze po telefonické domluvě.

Pokud je to možné, odložte v zájmu vlastního zdraví návštěvu naší ordinace a kontaktujte nás telefonicky.  Toto platí i pro příznaky běžného nachlazení, které je zvládnutelné samoléčbou v domácím prostředí.

Můžeme Vám elektronicky vystavit recept i pracovní neschopnost a tu i elektronicky ukončit. To vše bez vaší přítomnosti. Ta je nutná jen v případě zhoršení stavu, nebo delšího přetrvávání potíží.

Pokud k lékaři musíte (akutní případy), zatelefonujte a budete objednáni na přesný čas.

Neprovádíme do odvolání preventivní prohlídky a žádná jiná plánovaná vyšetření, neprovádíme pracovně-lékařské prohlídky a prohlídky pro posudkovou činnost. (řidičské a zbrojní průkazy, invalidní důchody, příspěvky na péči, lázně, pojistky, bolestné atd.)

Pokud máte klinické příznaky (horečka nad 38°C, dušnost, dráždivý kašel)  konzultujte svůj zdravotní stav s KHS pro Středočeský kraj na tel. linkách 736 521 357, 771 137 070, případně na nově zřízené lince 1212.

 

Děkujeme za pochopení